Om du vill läsa mer om våra medarbetare kan du göra det på sidan om oss.

Carin Waldersten – Sjukgymnast

Mail: carin@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 16

Git Kristoffersson – Sjukgymnast

Mail: git@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 10

Receptionist

Mail: receptionen@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 10

Ring 08-736 08 10 så hjälper jag dig att boka tid hos en sjukgymnast och svarar på dina frågor. Receptionen är öppen måndag till fredag 07.30-12:20, 13:00–14.00. Välkommen!

Kaija Eriksson – Fysioterapeut

Mail: kaija@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 12

Karin Winge – Sjukgymnast

Mail: karin@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 15

Paola Del Greco – Sjukgymnast

Mail: paola@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 14

Inger Håkansta – Sjukgymnast

Mail: inger@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 19

Viveka Nyman – Sjukgymnast

Mail: viveka@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 17

Katarina Bengtson Dennis – Sjukgymnast

Mail: katarina@sjukgymnastgruppen.se
Telefon: 08-736 08 10

Mer information om våra medarbetare finns på sidan vilka vi är.